O mnie

Nazywam się Anna Sandra

Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której pary i grupy mają możliwość rozwoju w sferach seksualności i edukacji seksualnej, komunikacji i granic, pracy z ciałem i oddechem, rozumienia i wyrażania emocji, pracy z wzorcami i schematami.

W wieku nastoletnim w wyniku apogeum różnych zaburzeń, traum i depresji trafiłam do ośrodka na długotrwałą terapię, która uratowała i zmieniła moje życie o 180 stopni. Wtedy weszłam na ścieżkę samorozwoju, terapii i pracy z ciałem i od wielu lat rozwijam się w dziedzinach seksualności, analizy, szeroko pojętego samorozwoju, tantry, duchowości.

making-oh-anna-sandra

Wierzę w połączenie ciała, umysłu i ducha. Wierzę, że jeśli kochamy, karmimy nasze wewnętrzne drzewo życia. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli tylko mamy odwagę, stajemy się ogrodnikiem i ogrodem jednocześnie, doświadczając cudu jakim jest cykl życia i śmierci.

Wyznaję miłość, bliskość, wdzięczność, zaufanie i wspólny rozwój.

Udało mi się zgromadzić wszystkie kobiety z mojej rodziny na rodzinnym Kręgu Kobiet, połączyć pokolenia i doświadczać jedności w różnorodności. Spotykamy się regularnie 🙂
Buduję szczęśliwą, pełną miłości i wyzwań relację z moim wspaniałym partnerem, który jest moim najlepszym nauczycielem.

Zanim dotarłam do miejsca, gdzie moja relacja jest karmiąca, wspierająca i rozwojowa, przeszłam długą cierniową drogę, bynajmniej usłaną różami, ze zwrotami akcji jak w hollywoodzkim filmie, tragediami jak w brazylijskim serialu i finałowymi scenami godnymi Oscarów w kategorii „dramat”.
Stanęłam na rozstaju wyboru: dalej iść tą samą ścieżką, godząc się na dalsze zatracanie i selektywne szczęście? Czy pójść nowym nieznanym torem, pełnym przeszkód i wyzwań, ale dającym nadzieję na spełnione życie? Wybór był jasny. Przepłynęłam ocean i dotarłam do brzegu.

Od wielu lat asystuję na warsztatach międzynarodowych, praktykuję i uczę się od wybitnych nauczycieli i terapeutów. Prowadzę warsztaty, kręgi kobiet i organizuję duże eventy o tematyce rozwojowej, ostatnio razem z Hanią i Magdą Darmas z Milabo współorganizowałam Festiwal Świadomości i Pracy z Ciałem – Serpiente.

Koordynuję w Polsce warsztaty izraelskiego nauczyciela Shachara Caspi, terapeuty, nauczyciela ISTA i założyciela Art Of Love School.
Od tego roku po 3 latach zdobywania doświadczenia jestem facilitatorem tej szkoły i prowadzę weekendowe moduły wprowadzające do tygodniowych intensywnych treningów z Shacharem.


Obszary w których pracuję to seksualność i edukacja seksualna, tantra, terapia grupowa, ruch i praca z ciałem, medytacja i oddech, emocje i aktywacja emocjonalna.


Doświadczenie i wiedzę zdobywałam ostanie 8 lat na warsztatach, kursach, obecnie również na studiach psychologii i terapii seksualnej. Przeszłam setki godzin terapii indywidualnej i grupowej, pracuję pod superwizją.


Prywatnie uwielbiam podróże i zmiany. Wraz z partnerem realizujemy projekt marzeń i budujemy kamper, jeżdżące biuro, którym będziemy podróżować tam gdzie jest ciepło i nie odmarza nos. Mimo że jestem szczupłą, delikatną i pełną miłości kobietą, przez kilka lat uprawiałam sztuki walki jak karate, MMA i szermierkę japońską. Mam wyjątkowe zdolności adaptacyjne i odnajduję się świetnie zarówno w pałacu sułtana, na ławce w parku i starym bunkrze. Wycieczka jeepem w błocie, skok na bungee i niespodziewane zwroty akcji to coś od czego jestem uzależniona. 🙂

anna-sandra-o-mnie-strona-glowna
anna-sandra-o-mnie

Zapraszam na warsztaty

Jeśli i Ty czujesz, że stoisz na rozstaju dróg, potrzebujesz zmiany i innego podejścia do siebie i relacji, inspiracji i nowej perspektywy, zapraszam na warsztaty 🙂 Nie musisz sam pokonywać nieznanych wód, pokażę Ci jak płynąć ♥

„Nawet zły pociąg może dowieźć cię na dobrą stację” Nie musisz sam pokonywać nieznanych wód, pokażę Ci jak płynąć ♥

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Jeśli czujesz, że stoisz na rozstaju dróg, potrzebujesz zmiany i innego podejścia do siebie i relacji, inspiracji i nowej perspektywy, zapraszam na warsztaty 🙂
Nie musisz sam pokonywać nieznanych wód, pokażę Ci jak płynąć ♥