Warszawa, 11 i 25.01.2019

Odzyskać Siebie

Warsztaty dla Kobiet

Jeśli chcesz żyć pełnią życia, cieszyć się swoim ciałem, intymnością, mieć udane relacje to warsztaty dla Ciebie.
Wiele z nas ma za sobą trudne przeżycia seksualne, doświadczyło nadużyć, zranień i przekroczeń.
Na tych warsztatach będziemy łączyć ćwiczenia z dialogiem. 
Odzyskasz swoje ciało – czucie i granice, dowiesz się skąd płynie przyjemność i jak ją powiększać.
Odkryjesz siłę swojej kobiecości.

Często zdarza się, że tłumiąc emocje i przeżycia, tłumisz też odczuwanie. Ciało jest wtedy jakby obok, nie należy do Ciebie, jest odłączone albo czujesz tylko jakąś jego cześć . Pełnia szczęścia i swobody wydaje się nieosiągalna.
W rezultacie zaniedbujesz się albo przemęczasz. Tracisz kontakt ze swoim ciałem, zaczynasz się oceniać, karać i przestajesz siebie lubić. Seks nie sprawia Ci przyjemności, staje się mechaniczny albo przynosi ból, złość czy poczucie winy, obowiązku. Z czasem przestaje w ogóle być potrzebny, zatracasz pożądanie i pociąg seksualny, co ma wpływ na to jak oceniasz siebie jako kobietę, partnerkę i kochankę.

Jeśli do tego dorastałaś w poczuciu, że musisz doścignąć „ideał” kobiecości z okładek kolorowych magazynów, że wciąż musisz coś poprawić lub zmienić, aby się zaakceptować, że „kiedyś” nadejdzie ten wielki moment, kiedy wszystko będzie idealnie – jesteś na prostej drodze do życia w cierpieniu.

0 kobieta
Miliony kobiet żyją w przekonaniu, że czegoś im brakuje, że są niewystarczające, za mało albo za bardzo  „jakieś”. Gonią ideał, który nie istnieje, szukając akceptacji i spełnienia na zewnątrz. Tkwią w depresji i iluzji, w której nikt tak dogłębnie nie może być szczęśliwy. Powielają pokoleniowe wzorce, często cierpią z powodu braku akceptacji bliskich, społeczeństwa, trudnych przeżyć i traum.

To co potrzebujemy zrobić to zwrócić się do naszego wnętrza i połączyć się z intuicją, mądrością, kobiecością, seksualnością, życiodajnością, odwagą i mocą. Wszystko to masz w sobie! Może niektóre z tych aspektów są przykryte grubą warstwą kurzu, niektóre głęboko zakopane, ubrane w zbroje, a inne jeszcze nieodkryte.
Ale na pewno jeśli tylko chcesz, możesz mieć do nich dostęp.
Nieważne ile masz lat, ile ważysz, czy masz lub nie masz pracy, czy „coś” osiągnęłaś” czy nie. Ważne, że robisz pierwszy krok i zdobywasz się na ODWAGĘ, bo CHCESZ coś zmienić. Bo CZUJESZ, że możesz WIĘCEJ, masz nadzieję. POSZUKUJESZ i nie poddajesz się. Każdy mały kroczek to może być wielka zmiana w Twoim życiu.

Na warsztacie stworzymy pełen zaufania i akceptacji krąg kobiet, w którym będzie przestrzeń na dzielenie się swoją historią i przeżyciami, wspólne ćwiczenia i procesy, zabawę, przyjemność i autentyczność. Bycie z innymi kobietami poza rywalizacją, oceną i presją.

Poruszymy tematy spadku libido i podniecenia, rozmowy z partnerem o swoich trudnych doświadczeniach, jak i kiedy prosić o wsparcie, w jaki sposób wychodzić ze stanu „zamrożenia” ciała i paniki.
Będziesz uczyć się wyrażać złość i smutek w kontekście nadużyć seksualnych.
Doświadczysz jak czerpać energię z emocji i wyrażać je w bezpieczny i kreatywny sposób. Poczujesz jaka moc drzemie w Twoim ciele, jak skutecznie wyrażać złość, uwolnić smutek, strach i dać przestrzeń radości i wolności.  Nauczysz się praktycznych sposobów aktywowania emocji.

Na warsztacie między innymi:

KIEDY

Zaczynamy w sobotę ok 10:00, kończymy ok. 16:00.
I moduł 11 stycznia

II moduł 25 stycznia

Zajęcia trwają ok 6h, z krótką przerwą w trakcie.

GDZIE

Warszawa, Starówka – Świątynia Tantry

CENA

250 zł za osobę za jeden moduł,
zadatek 100 zł od osoby, konieczna rejestracja.

W przypadku rezygnacji 30 dni przed wydarzeniem 50% zadatku jest zwracane, w przypadku rezygnacji mniej niż 30 dni przed wydarzeniem zadatek nie jest zwracany.

Cena nie zawiera wyżywienia i innych kosztów.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

REJESTRACJA
office@makingoh.com

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Mark Twain

Zapisz się

    Zapisz się

      Przewiń do góry