Warszawa, 6 - 8.12.2019

LOve medicine

Będziemy pracować w grupie, korzystając z metod terapeutycznych, komunikacyjnych, pracy z ciałem, oddechem, z przekonaniami i wzorcami.  Z aspektami seksu i seksualności, lęku i bliskości, kobiecości i męskości, komunikacji i porozumienia.  Czeka was intensywny weekend pełen praktyki i doświadczeń, połączenia z samym sobą i partnerem/partnerką.

Podczas tego weekendu wybierzesz się w intensywną podróż, która zabierze cię do świata zmysłów, uczuć, intuicji i połączenia na poziomie umysłu, ducha i ciała.  Będziesz mieć okazję aby obserwować i zmieniać nawyki umysłu i ego.  Zagłębisz się w swój wewnętrzny świat pragnień, rozkoszy, obaw i Twojej prawdy. Będziesz pracować nad aspektami komunikacji, lęku przed bliskością, granicami w relacji, umiejętności bycia niezależnym i pozostania sobą, a jednocześnie bycia w głębokiej miłości i porozumieniu z bliską Ci osobą.

Odkryjesz jak wyrażać trudne emocje i jak tworzyć na nie przestrzeń w swoim życiu i w relacji. Doświadczysz głębi bycia z ukochaną osobą, wewnętrznego relaksu i harmonii.

Na warsztacie między innymi:

Co możesz zyskać?

KIEDY

Zaczynamy w piątek ok 17:00. Kończymy w niedzielę ok. 16:00.            W sobotę i niedzielę przewidziana jest przerwa na lunch. Podany rozkład może ulec zmianom, będzie każdorazowo dostosowany do grupy. Czas szkoleniowy realizowany podczas weekendu to minimum 20 do 26 godzin.

GDZIE

Świątynia Tantry Starówka

CENA

650 zł za osobę, zaliczka 300 zł od osoby, konieczna rejestracja. Pobyt i wyżywienie we własnym zakresie.

UWAGA – TYLKO 12 MIEJSC!

REJESTRACJA:
office@makingoh.com

“Niepokazywanie własnych uczuć może dawać człowiekowi poczucie siły w związkach, ale jednocześnie wyklucza możliwość zaufania. W ten sposób samokontrola, która wydaje się cechą godną podziwu, jest przejawem strachu przed miłością.”

Alexander Lowen – Miłość, seks i serce

Zapisz się

    Zapisz się

      Przewiń do góry