O mnie

Nazywam się Anna Sandra

Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której pary i grupy mają możliwość rozwoju w sferach seksualności i edukacji seksualnej, komunikacji i granic, pracy z ciałem i oddechem, rozumienia i wyrażania emocji, pracy z wzorcami i schematami.

Od prawie 10 lat podążam ścieżką samopoznania, terapeutyczną i pracy z ciałem. Rozwijam się w dziedzinach seksualności, analizy, szeroko pojętego samorozwoju, tantry i duchowości.

making-oh-anna-sandra

Wierzę w połączenie ciała, umysłu i ducha. Wierzę, że jeśli kochamy, karmimy nasze wewnętrzne drzewo życia. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli tylko mamy odwagę, stajemy się ogrodnikiem i ogrodem jednocześnie, doświadczając cudu jakim jest cykl życia i śmierci.

Wyznaję miłość, bliskość, wdzięczność, zaufanie i wspólny rozwój.

Jestem założycielką Making OH! i moją pasją jest odkrywanie przed innymi świata miłości, bliskości, wdzięczności, zaufania, odwagi i wspieranie w stawaniu się pełną mocy, niezwykłą i wolną istotą, którą naprawdę jesteś!

Jestem certyfikowaną facilitatorką Art Of Love School, którą założył izraelski nauczyciel ISTA Shachar Caspi, pasjonatką samorozwoju, pracy terapeutycznej i pracy z ciałem, edukacji seksualnej i tantry.

Współorganizuję Festiwal Świadomości i Pracy z Ciałem Serpiente oraz organizuję międzynarodowe warsztaty tantryczne.
Wraz z Milabo i Kasią Gwiazdowską stworzyłam Taniec Żywiołów – Krąg Kobiet.

Od wielu lat zgłębiam ścieżkę samopoznania, szkolę się u międzynarodowych nauczycieli, pogłębiam wiedzę i zdobywam doświadczanie na studiach i kursach.

Obszary w których pracuję to seksualność i edukacja seksualna, tantra, terapia grupowa, ruch i praca z ciałem, medytacja i oddech, emocje i aktywacja emocjonalna.

Prowadzę weekendowe warsztaty dla początkujących, wprowadzające w tantrę, pracę z ciałem i oddechem,  zarówno dla par jak i singli, po polsku i po angielsku. Są to samodzielne moduły, jak i wstęp do zaawansowanych tygodniowych warsztatów. 

Zanim dotarłam do miejsca, gdzie moja relacja jest karmiąca, wspierająca i rozwojowa, przeszłam długą cierniową drogę, bynajmniej usłaną różami, ze zwrotami akcji jak w hollywoodzkim filmie, tragediami jak w brazylijskim serialu i finałowymi scenami godnymi Oscarów w kategorii „dramat”.

Stanęłam przed życiowym wyborem: dalej iść tą samą drogą, godząc się na dalsze zatracanie i selektywne szczęście? Czy pójść nową nieznaną ścieżką, pełną przeszkód i wyzwań, ale dającą nadzieję na spełnione życie? Wybór był jasny. Przepłynęłam ocean i dotarłam do brzegu.

Prywatnie uwielbiam podróże i zmiany. Wraz z partnerem realizujemy projekt marzeń i budujemy jeżdżący dom, którym będziemy podróżować po świcie. 

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” Mahatma Ghandi

Anna Sandra
Anna Sandra
Anna Sandra
Anna Sandra
Anna Sandra

Zapraszam na warsztaty

Jeśli i Ty czujesz, że stoisz na rozstaju dróg, potrzebujesz zmiany i innego podejścia do siebie i relacji, inspiracji i nowej perspektywy, zapraszam na warsztaty 🙂 Nie musisz sam pokonywać nieznanych wód, pokażę Ci jak płynąć ♥

„Nawet zły pociąg może dowieźć cię na dobrą stację” Nie musisz sam pokonywać nieznanych wód, pokażę Ci jak płynąć ♥

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Jeśli czujesz, że stoisz na rozstaju dróg, potrzebujesz zmiany i innego podejścia do siebie i relacji, inspiracji i nowej perspektywy, zapraszam na warsztaty 🙂
Nie musisz sam pokonywać nieznanych wód, pokażę Ci jak płynąć ♥

Przewiń do góry